Strona główna » Polecamy

Polecamy

 Wykonawcy domów drewnianych

Tartak i Zakład Stolarski
Janina i Wacław Witkowscy Sp.J.                                                                                                                                 Rychłowice21B                                                                              

98-300 Wieluń

tel/fax 43 842-85-09

email: kontakt@wiazar.pl

www.wiazar.pl

Zajmujemy się produkcją dachowych konstrukcji drewnianych:kratownic łączonych płytką wielokolcową,tradycyjnych więźb dachowych,a także domów drewnianych z pełną obróbką ciesielską z drewna z dowolnego drewna sezonowanego i suszonego we włąsnych suszarniach oraz obiektów architektury ogrodowej,których wykonanie na najnowocześniejszych maszynach cechuje staraność i najwyższa precyzja. Atutami firmy są:projektowanie konstrukcji drewnianych przestrzennych,wysoka jakość produktów zgodna z Certyfikatem ISO 9001 CE.


Inne

En-De-GRAF
Barbara Tuzińska-Pawela
www.certyfikaty-energetyczne-termowizja.pl
e-mail: biuro@endegraf.pl
Nasza Firma specjalizuje się w wykonywaniu Świadectw Charakterystyk Energetycznych (tzw. Certyfikatów Energetycznych), niezbędnych do otrzymania pozwolenia na użytkowanie, każdego nowo wybudowanego obiektu. Wykonanie końcowego Świadectwa Charakterystyki Energetycznej jest obligatoryjne i wynika z ustawy. Ponadto wykonujemy Badania Termowizyjne, które pozwalają na przykład na sprawdzenie staranności wykonania danego obiektu. Zapraszamy na naszą stronę internetową oraz zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

 Nadzory Budowlane Maria Mazurek

Emeil mazurekmaria@o2.pl

66-400 Gorzów Wielkopolski ul.Czereśniowa 6/pok.414 tel.(95 725 87 66),kom 501 130 987 sprzedaż projektów gotowych.